ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXIII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

29.08.2019

Підготував:

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Будівництво та архітектура

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1573

РІШЕННЯ
тридцять третя сесія VІІ скликання
 

від   29.08.2019р.  № 1573
 
Про надання дозволу на розробку
детальних планів території
 
Розглянувши заяви громадян та листи юридичних осіб щодо надання дозволу на розробку детальних планів території, відповідно до ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст.12, 20 Земельного кодексу України, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» керуючись ст.25, п.42 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
        
1. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику, на розробку детального плану території в районі вулиці Василя Стуса, 95-Г з метою уточнення містобудівних умов та обмежень.
         1.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.
         1.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника земельної ділянки по вулиці Василя Стуса, 95-Г  громадянином Кутишенко Сергієм Миколайовичем.
          2. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику, на розробку детального плану території в районі вулиці В.Сосновського, 38-А з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, уточнення містобудівних умов та обмежень для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
         2.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.
         2.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці В.Сосновського,38-А громадянином Каленським Артемом Олександровичем. 
  
         3. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику, на розробку детального плану території в районі вулиці Торгова,2 з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, уточнення містобудівних умов та обмежень для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
         3.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.
  3.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці Торгова, 2 громадянином Ковалем Василем Миколайовичем.
 
         4. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику, на розробку детального плану території на перехресті вулиць Маяковського та Шевченка з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, уточнення містобудівних умов та обмежень.
         4.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.
  4.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території на  перехресті вулиць Маяковського та Шевченка проводиться за згодою правокористувача - Комунальною організацією «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» «Коростенської міської ради».
  
         5. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику, на розробку детального плану території в товаристві колективного саду заводу шляхових машин «Жовтнева кузня» з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, уточнення містобудівних умов та обмежень для будівництва та обслуговування будівель житлового будинку, господарських будівель і споруд.
         5.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.
  5.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власників земельної ділянки в товаристві колективного саду заводу шляхових машин «Жовтнева кузня» громадянином Ткачуком Олегом Вікторовичем та громадянкою Будановою Оленою Єгорівною.
 
 
 
Міський голова                                                     В. Москаленко
 

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури та

містобудування, головний архітектор міста                                          С.Тумаш
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                     О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                               Т.Камінська