ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

04.07.2019

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  1
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1537

РІШЕННЯ

            тридцять друга сесія VIІ скликання

 
від 04.07.2019 р. №1537

Про надання управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозволу на виготовлення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок

З метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені, відповідно до ст.ст. 12,122, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр» Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури,   Коростенська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку орієнтовною площею 0,0200 га, що розташована по вулиці Грушевського, в районі будинку №11 міста Коростеня.
1.1. Надати управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0200 га по вулиці Грушевського, в районі будинку №11 міста Коростеня для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
2. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку орієнтовною площею 6,0500 га, що розташована по вулиці Сергія Кемського, в районі земельної ділянки №11-Б міста Коростеня.
2.1. Надати управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 6,0500 га по вулиці Сергія Кемського, в районі земельної ділянки №11-Б міста Коростеня для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення Коростенської міської ради.
 
3. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку орієнтовною площею 0,0108га, що розташована по вулиці Героїв Чорнобиля, 2-А міста Коростеня.
3.1. Надати управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0108га по вулиці Героїв Чорнобиля, 2-А міста Коростеня для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
4. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку орієнтовною площею 0,7000га, що розташована по вулиці Сергія Кемського,  11-У міста Коростеня.
4.1. Надати управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,7000га по вулиці Сергія Кемського,  11-У Коростеня для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
5. Рекомендувати управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради замовити в землевпорядній організації, яка має право на виконання даного виду робіт, розробку проектів землеустрою щодо оформлення права власності за Коростенською міською радою.
6. Відділу комунальної власності управління економіки розроблену проектну документацію подати для затвердження на розгляд сесії Коростенської міської ради.
 
Міський голова                                                        В. Москаленко
 

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                                       О.Ясинецький
Начальник відділу архітектури, містобудування -
головний архітектор                                                                                  С.Тумаш
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                              О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                               Т.Камінська