ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

XXX

Скликання:

VII

Проголосовано:

За основу і в цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

04.04.2019

Підготував:

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 1449
Про надання дозволу Комунальному підприємству Теплозабезпечення на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок

РІШЕННЯ

            тридцята сесія VII скликання

 
від 04.04.2019 р. №1449
 
 Про надання дозволу Комунальному підприємству Теплозабезпечення на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок
 
З метою формування земельних ділянок, визначення їх угідь, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, а також віднесення таких земельних ділянок до певних категорій, розглянувши пропозиції комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури Коростенської міської ради, відповідно до статті 12 Земельного кодексу України, Закону України “Про землеустрій”, Постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 р.
№ 513 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
       1. Надати дозвіл Комунальному підприємству Теплозабезпечення на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,3664 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) по вулиці Сергія Кемського, 8-Б  міста Коростеня.
 
       2. Надати дозвіл Комунальному підприємству Теплозабезпечення на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,6312 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) по вулиці Ольгинській, 4-А  міста Коростеня.
 
        3. Надати дозвіл Комунальному підприємству Теплозабезпечення на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,1477 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)   по вулиці Черемушки, 61-А  міста Коростеня.
         4. Надати дозвіл Комунальному підприємству Теплозабезпечення на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,2393 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) по вулиці Шевченка, 8-В  міста Коростеня.
 
        5. Надати дозвіл Комунальному підприємству Теплозабезпечення на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,3826 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)   по вулиці Героїв Небесної Сотні, 5  міста Коростеня.
 
          6. Комунальному підприємству Теплозабезпечення замовити в землевпорядній організації, яка має право на виконання даного виду робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок.
 
Міський голова                                                               В.Москаленко

Секретар міської ради                                                                                В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                    С.Тумаш
Заступник начальника відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                    О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                   О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                            Т.Камінська