ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIX

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

21.02.2019

Підготував:

Відділ архітектури, містобудування

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  23
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1396

РІШЕННЯ
двадцять дев'ята сесія VІІ скликання
 

від 21.02.2019 р. №1396
 
Про  умови проведення  земельних  торгів
у формі  аукціону
 
З метою проведення земельних торгів у формі аукціону, відповідно до статей 12, 127, 128, 134-137 Земельного кодексу України, керуючись  пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Коростенська міська рада 
 
ВИРІШИЛА:
 
         1. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 років, земельної ділянки площею 0,1600 га, для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту, кадастровий номер: 1810700000:02:038:0012, яка розташована по вулиці Сергія Кемського, 11-М міста Коростеня.
         1.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) у сумі, що становить 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – 3588,68(три тисячі п’ятсот вісімдесят вісім гривен 68 коп.) грн.  
         1.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 17,94(сімнадцять гривен 94 коп.) грн.
         
         2. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право власності, земельної ділянки площею 0,1500 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, кадастровий номер: 1810700000:01:012:0126, яка розташована по вулиці Промисловій, 4 міста Коростеня.
         2.1.  Встановити стартову ціну лоту у сумі 297465,00 (двісті дев’яносто сім тисяч чотириста шістдесят п’ять гривен 00 коп.) грн.  
         2.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 5 % (п’ять відсотків) від стартової ціни продажу права власності земельної ділянки – 14873,25(чотирнадцять тисяч вісімсот сімдесят три гривні 25 коп.)грн.
 
3. Місцем проведення земельних торгів у формі аукціону встановити зал засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради. Земельні торги провести  у I-II кварталі 2019 року.
 
4. Визначити виконавцем земельних торгів приватне підприємство «Фірма СОМГІЗ»(код: 20810095, адреса: 79012, Львівська область, місто Львів, Франківський район, вулиця Сахарова, будинок 46).
 
5. Організатору земельних торгів (Коростенська міська рада), в особі міського голови, укласти з виконавцем договір про проведення земельних торгів,  підписати протокол земельних торгів, укласти з переможцем торгів договір купівлі-продажу, договір оренди земельних ділянок.
 Уповноваженій особі організатора (відділ архітектури, містобудування та земельних ресурсів), бути присутнім на земельних торгах.  
        
6. Затвердити умови земельних торгів:
6.1. Переможцю земельних торгів відшкодувати витрати Організатора  земельних торгів по виготовленню проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок;
         6.2. Переможцю земельних торгів оплатити винагороду Виконавцеві земельних торгів на підставі окремого договору з Виконавцем.

     7. Організатору (Коростенська міська рада) забезпечити передачу виконавцю земельних торгів документацій по лотах, які виставляються до продажу у власність та оренду на земельних торгах, та спільно з виконавцем визначити дату та час проведення земельних торгів.

 
 
Міський голова                                                          В. Москаленко
 
Секретар міської ради                                                                              В.Вигівський
Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш
Заступник начальника відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                    О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                               Т.Камінська