XXVII

Відділ організаційного забезпечення діяльності міської ради

Про проведення звітів депутатів Коростенської міської ради VII скликання перед виборцями за 2018 рік

Двадцять сьома  сесія VІІ скликання

від 20.12.2018 р. №1338

Про проведення  звітів депутатів
Коростенської міської ради VII скликання
перед виборцями за 2018 рік

Відповідно до статті 16 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, керуючись ст.26, ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

1.Провести звіти депутатів Коростенської міської ради VII  скликання перед виборцями за 2018 рік у  січні – лютому 2019 року.

2.Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, керівникам підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності сприяти депутатам міської ради в організації їх звітів перед виборцями шляхом надання приміщень, інформаційних та інших довідкових матеріалів, необхідних депутатам.

3.Депутатам до 01 березня 2019 року надати інформацію до відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради про проведений звіт, результати його обговорення, зауваження та пропозиції висловлені виборцями на адресу ради та її виконавчих органів, а також про доручення, дані депутатам, у зв’язку з їх депутатською діяльністю.

4.Депутатам до 27 грудня 2018 року надати інформацію до відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради про дату, час та місце проведення звіту перед виборцями.

5. Відділу   організаційного   забезпечення   діяльності   міської  ради  (Заєць О.К.):
5.1.Узагальнити графік проведення звітів депутатів міської ради й оприлюднити його на офіційному сайті міської ради та у газеті «Іскоростень».
5.2.Оприлюднити тексти звітів депутатів міської ради перед виборцями на офіційному сайті міської ради.

6.Комунальному підприємству Коростенської міської ради «ТО «Коростеньмедіа» (Чижевська Н.М.) забезпечити всебічне висвітлення звітів депутатів міської ради.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Вигівського В.В.

Міський голова                                                                           В.Москаленко

Секретар міської ради                                                                   В.Вигівський
забезпечення діяльності міської ради                                          О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                   Т.Камінська