ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVI

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

29.11.2018

Підготував:

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1306

РІШЕННЯ
двадцять шоста сесія VІІ скликання
 
від 29.11.2018 р. №1306
 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди по вулиці Залізнична, 11-Б біля території ПП ФФ НВО «Ельфа» міста Коростеня
 

    Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Коростень Солар» про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, відповідно до статей 12, 93, 124, 125 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Положення про порядок справляння плати за землю на території міста Коростень, затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії Коростенської міської ради VIІ-го скликання №709 від 29.06.2017 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Коростенська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 20,0000 га на умовах оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «Коростень Солар», цільового призначення - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій   по вулиці Залізничній, 11-Б біля території ПП ФФ НВО «Ельфа» міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:038:0065).
1.1. Передати в короткострокову оренду строком на 5(п’ять) років Товариству з обмеженою відповідальністю «Коростень Солар» земельну ділянку площею 20,0000 га цільового призначення - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій по вулиці Залізничній, 11-Б біля території ПП ФФ НВО «Ельфа» міста Коростеня.
1.2. Встановити розмір орендної плати за Товариством з обмеженою відповідальністю «Коростень Солар»  вказаної земельної ділянки:  16028,36 (шістнадцять тисяч двадцять вісім гривен 36 коп.) грн. в рік, 1335,70(одна тисяча триста тридцять п’ять гривен 70 коп.) грн. в місяць.
 
2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Коростень Солар» в місячний термін укласти договір короткострокової оренди земельної ділянки.
 
3. Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договору оренди.
 
4. Коростенській ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаної вище земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Податкового кодексу України.
 
Міський голова                                                     В. Москаленко
 

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш

Заступник начальника відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                    О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                               Т.Камінська