XXVI

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Земельні ресурси

Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії VII скликання Коростенської міської ради від 18.10.2018 року №1233 «Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва»

двадцять шоста сесія VІІ скликання

від 29.11.2018 р. №1305

Розглянувши заяву громадянина Розганяєва М.М. щодо внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії VII скликання Коростенської міської ради від 18.10.2018 року №1233, відповідно до ст. 12 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. Внести зміни до п.15 рішення двадцять п’ятої сесії VII скликання Коростенської міської ради від 18.10.2018 року №1233 «Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва», в зв’язку з уточненням та викласти його в наступній редакції:
    «15. Надати громадянину Тарасенку Василю Петровичу, громадянину Розганяєву Миколі Миколайовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1040 га для індивідуального садівництва по вулиці Ковельській, в районі житлового будинку №36 міста Коростеня.».

Міський голова                                                     В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш