XXVI

Відділ організаційного забезпечення діяльності міської ради

Про зняття з контролю рішень Коростенської міської ради

двадцять шоста сесія VІІ скликання

від  29.11 .2018 р. №1311

Про зняття з контролю рішень
Коростенської міської ради

Заслухавши інформацію секретаря міської ради Вигівського В.В., враховуючи рекомендації постійних комісій щодо виконання рішень міської ради, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

Зняти з контролю рішення міської ради:
  • Про ліквідацію комунального підприємства Госпрозрахункова група при відділі житлової політики виконавчого комітету Коростенської міської ради. (27 сесія VІ скликання від 14.11.13р. №1270)
  • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Коростень Коростенської міської ради Житомирської області. (15 сесія VII скликання від 29.06.17р. №733)
  • Про надання дозволу на розробку детальних планів території житлових кварталів садибної забудови в м.Коростені. (21 сесія VІІ  скликання від 05.04.2018р. №1028)
  • Про надання дозволу на розробку детальних планів території. (21 сесія VІІ  скликання від 05.04.2018р. №1029)
  • Про надання дозволу на розробку детальних планів території. (22 сесія VІІ  скликання від 24.05.2018р. №1085)

Міський голова                                                                           В.Москаленко

Секретар міської ради                                                                   В.Вигівський
забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська