ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVI

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

29.11.2018

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  2
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1259

РІШЕННЯ
двадцять шоста  сесія VІІ скликання
 

від  29.11.2018 р. №1259
            

Про надання  дозволу комерційному виробничо-торговому підприємству„Коростеньхарч” на укладення з громадською організацією   „Спілка  голів   об’єднань   співвласників багатоквартирних будинків „Солідарність”  договору оренди  частини  нежитлового  приміщення  адмінуправління КВТП„Коростеньхарч”, розташованого по вул. Грушевського,41-а в  м.Коростені
 
         Розглянувши звернення громадської організації „Спілка голів  об’єднань співвласників багатоквартирних будинків „Солідарність” за         вх. № 1157/02-13 від 16.10.18р. та лист-погодження комерційного виробничо-торгового  підприємства „Коростеньхарч”  за вх. № 1207/02-13 від 25.10.18р.  щодо укладення договору оренди частини нежитлового приміщення адмінуправління КВТП „Коростеньхарч” по вул. Грушевського, 41-а в          м. Коростені, з орендною платою  1 гривня в рік, керуючись п.51 ч.1 ст.26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
         1. Надати дозвіл комерційному виробничо-торговому  підприємству „Коростеньхарч” на укладення з громадською   організацією  „Спілка  голів  об’єднань співвласників багатоквартирних будинків „Солідарність”  договору оренди частини нежитлового приміщення адмінуправління      КВТП „Коростеньхарч”,  розташованого за адресою: м.  Коростень,            вул. Грушевського, 41-а,  загальною  площею  36,66 кв.м для розміщення офісу громадської організації, терміном на два роки 11 місяців, за пропозицією орендаря, з орендною платою 1 гривня в рік з подальшою індексацією.
 
      2. При необхідності внутрішні перебудови  орендованого приміщення проводити лише за погодженням з  відділом архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету міської ради та балансоутримувачем.
 
         3. Контроль за експлуатацією об’єкта оренди, його цільового     використання  та  виконання умов договору покласти на  балансоутримувача.
 
 
       4. Договір оренди підлягає реєстрації у відділі по управлінню та приватизації міської комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради у десятиденний  термін після прийняття рішення.
           
 
  Міський голова                                                          В. Москаленко
 
Секретар міської ради                                                                    В. Вигівський
 
Заступник міського голови                                                            О. Ясинецький
 
Начальник управління економіки                                                 О. Жилін
 
Заступник начальника управління                                                 В. Рибкін
економіки
 
Начальник юридичного відділу                                                    Т. Камінська
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                            О. Заєць