XXXI

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування

тридцять перша сесія VІІІ скликання

від 22.02.2024 р. №1671

Розглянувши клопотання ОСББ «Коростень-Центральне», ГУ Національної поліції в Житомирській області, відповідно до ст. 19 Закону України «Про землеустрій», статей 12, 92, 123 Земельного кодексу України, ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Затвердити Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Коростень-Центральне» (код ЄДРПОУ 40513648) проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2721 га, в постійне користування, цільового призначення 02.03. – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Грушевського, 25 м. Коростень, кадастровий номер: 1810700000:02:001:0196.
1.1. Передати Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Коростень-Центральне» (код ЄДРПОУ 40513648) в постійне користування земельну ділянку, площею 0,2721 га, цільового призначення 02.03. – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Грушевського, 25 м. Коростень, кадастровий номер: 1810700000:02:001:0196.
2. Затвердити Головному управлінню національної поліції в Житомирській області (код ЄДРПОУ 40108625) проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0460 га, в постійне користування, цільового призначення 15.10. – для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції по вулиці Шевченка,46-А, м. Коростень, кадастровий номер: 1810700000:02:002:0696.
2.1. Передати Головному управлінню національної поліції в Житомирській області в постійне користування, земельну ділянку, площею 0,0460 га, цільового призначення 15.10. – для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції по вулиці Шевченка,46-А, м.Коростень, кадастровий номер: 1810700000:02:002:0696.
3. Юридичним особам, зазначеним у рішенні, здійснити державну реєстрацію права постійного користування за собою.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                        В. Корнійчук

Начальник управління земельних відносин