XXX

Управління земельних відносин та комунальної власності

тридцята сесія VІІІ скликання

від 21.12.2023 р. №1611

Розглянувши заяви громадян щодо надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, як спадкоємцям сертифікатів на право на земельну частку (пай), із числа земель реформованих КСП у межах Коростенської міської територіальної громади, відповідно до протоколів про розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) затверджених рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради № 507 від 11.10.2023р., № 663, № 667 від 22.11.2023р. та протоколу про розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) Кожухівської сільської ради , ст. 12, 22, 25 до Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст. 1, 2, 3, 5, 9, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Надати дозвіл громадянину Коржуку Володимиру Анатолійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (частки) паю в натурі (на місцевості) згідно контуру земельної частки (паю) 11п/1126 орієнтовною площею 0,7300 га із земель колективної власності реформованого КСП «Батьківщина» в межах Коростенської міської територіальної громади (колишньої Кожухівської сільської ради Коростенського району Житомирської області), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Надати дозвіл громадянці Пуртовій Єлизаветі Олександрівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (частки) паю в натурі (на місцевості) згідно контуру земельної частки (паю) 74/110 орієнтовною площею 0,5400 га із земель колективної власності реформованого КСП «Сингаївське» в межах Коростенської міської територіальної громади (колишньої Сингаївської сільської ради Коростенського району Житомирської області), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1. Надати дозвіл громадянці Клементс Наталії Валеріївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (частки) паю в натурі (на місцевості) згідно контуру земельної частки (паю) 75/157 орієнтовною площею 0,5500 га із земель колективної власності реформованого КСП «Сингаївське» в межах Коростенської міської територіальної громади (колишньої Сингаївської сільської ради Коростенського району Житомирської області), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Надати дозвіл громадянці Пригорницькому Анатолію Степановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (частки) паю в натурі (на місцевості) згідно контуру земельної частки (паю) 254 орієнтовною площею 0,5100 га із земель колективної власності реформованого КСП «Світанок» в межах Коростенської міської територіальної громади (колишньої Каленської сільської ради Коростенського району Житомирської області), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3. . Громадянам замовити в розробника документацію із землеустрою, який має право на виконання даного виду робіт та відповідно до чинного законодавства подати її для затвердження на сесію міської ради.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                       О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                               В. Корнійчук

Начальник управління земельних відносин