XXX

тридцята  сесія VІІІ скликання

від 21.12.2023 р. №1588

Про внесення змін до структури виконавчих органів Коростенської міської ради
Відповідно до подання начальника управління житлово-комунального господарства Мартинюка В.М., начальника управління праці та соціального захисту населення Єсіна І.В., начальника відділу з питань цивільного захисту Бошакова О.Г., начальника  режимно-секретної та кадрової служби Іванової Р.А., враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись п.5 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
Внести зміни до структури виконавчих органів Коростенської міської ради з 01 січня 2024 року, а саме:

1. Перейменувати:

1.1Режимно-секретну та кадрову службу виконавчого комітету Коростенської міської ради на службу персоналу виконавчого комітету Коростенської міської ради.
2.1Відділ житлово-комунальних послуг та благоустрою управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради на відділ житлово-комунальних послуг, благоустрою та енергоменеджменту управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради.

1. Замінити найменування посад «Водій легкового автомобіля» на «Водій автотранспортних засобів».

2. Вивести зі структури:

3.1. Управління житлово-комунального господарства 31 грудня 2023 року:
Відділ капітального будівництва - 3 (три) штатних одиниці.
3.2. Управління праці та соціального захисту населення 29 лютого 2024 року: Відділ прийому звернень громадян на призначення державних соціальних допомог та по роботі з внутрішньо переміщеними особами – 7 (сім) штатних одиниць.
Відділ призначення державних соціальних допомог – 6 (шість) штатних одиниць.
Відділ з питань соціального захисту осіб з інвалідністю, учасників АТО, ветеранів війни та праці – 3 (три) штатні одиниці.
З відділу контролю за призначенням усіх видів державних соціальних допомог – посаду головного спеціаліста – 1 (одну) штатну одиницю.

З відділу бухгалтерського обліку - посаду головного спеціаліста - бухгалтера – 1 (одну) штатну одиницю.

1. Ввести до структури:

4.1. Управління житлово-комунального господарства з 01 січня 2024 року відділ контролю за утриманням та будівництвом об’єктів житлово-комунального господарства – 2 (дві) штатні одиниці, а саме посади:

• начальник відділу – 1 (одна) штатна одиниця;

• головний спеціаліст – 1 (одна)  штатна одиниця.

4.2. Відділу з питань цивільного захисту з 01 січня 2024 року 1 (одну) штатну одиниця, а саме:

• головний спеціаліст – 1 (одна)  штатна одиниця.

4.3. Управління праці та соціального захисту населення з 01 березня 2024 року:
Відділ обслуговування громадян з питань прийому звернень, призначення і перерахунків державних соціальних допомог та по роботі з внутрішньо переміщеними особами – 10 (десять) штатних одиниць, а саме посади:

• начальник відділу – 1 (одна) штатна одиниця;

• головний спеціаліст – 9 (одна) штатних одиниць.

Відділ з питань ветеранської політики 6 (шість) штатних одиниць, а саме посади:

• начальник відділу – 1 (одна) штатна одиниця;

• головний спеціаліст – 5 (п’ять) штатних одиниць.

Відділ соціального обслуговування осіб з інвалідністю і інших категорій населення та з питань надання соціальних послуг - 2 (дві) штатні одиниці, а саме посади:

• начальник відділу – 1 (одна) штатна одиниця;

• головний спеціаліст – 1 (одна) штатна одиниця.

5.Структура та штатна чисельність виконавчих органів Коростенської  міської ради (додається).
    6.Рішення міської ради від 06.04.2023 р. №1181 вважати таким, що втратило чинність.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                                  О. Олексійчук

Перший заступник міського голови                                                                             В. Вигівський
Начальник фінансового управління                                                                             Л. Бардовська