ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

05.07.2018

Підготував:

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Будівництво та архітектура

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  2
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1132

РІШЕННЯ
двадцять третя  сесія VІІ скликання

 
від   05.07.2018р.  № 1132
 
Про надання дозволу на розробку 
детальних планів території
 
         Розглянувши заяви громадян  та листи юридичних осіб щодо надання дозволу на розробку детальних планів території, відповідно до ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та  затверджений Наказом  Міністерства регіонального розвитку будівництва  та  житлово-комунального  господарства України №290 від 16.11.2011 «Порядку розроблення  містобудівної документації», ст.ст. 12, 20 Земельного кодексу України, керуючись ст. 25, п. 42 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального  плану території по  вулиці Торговій,14 з метою  зміни  цільового призначення земельної ділянки, уточнення містобудівних умов обмежень для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
           1.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити  розробника детального  плану  території у необхідних для цього  межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації .
           1.2. Фінансування  робіт  із розроблення детального  плану  території  проводиться за згодою  власника будівлі по  вулиці Торговій,14,  Яценка Сергія Володимировича.    
2. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального  плану території по  вулиці Індустріальна,8 з метою визначення  містобудівних умов та обмежень будівництва сонячної електростанції.
          2.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити  розробника детального  плану  території у необхідних для цього  межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації .
           2.2. Фінансування  робіт  із розроблення детального  плану  території  проводиться за згодою  забудовника  земельної ділянки по  вулиці Індустріальна,8,  товариства  з обмеженою відповідальністю  «Коростень Солар».       
   3. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального  плану території  Товариства колективного саду офіцерів запаса  і в відставці ім. Жмаченко  з метою  зміни  цільового призначення земельної ділянки, уточнення містобудівних умов обмежень для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
           3.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити  розробника детального  плану  території у необхідних для цього  межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації .
           3.2. Фінансування  робіт  із розроблення детального  плану  території  проводиться за згодою  власника земельної ділянки  в Товаристві колективного саду офіцерів запаса  і в відставці ім.. Жмаченко,  Грищенка Миколи Миколайовича.    
   4. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального  плану території  по провулку  Герцена,6  з метою  зміни  цільового призначення земельної ділянки, уточнення містобудівних умов обмежень для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
           4.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити  розробника детального  плану  території у необхідних для цього  межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації .
           4.2. Фінансування  робіт  із розроблення детального  плану  території  проводиться за згодою  власника земельної ділянки  по провулку  Герцена,6,  Волківської Наталії Яківни.    
5. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального  плану території по  вулиці  Черемушки (К. Маркса),61-М з метою визначення  містобудівних умов та обмежень для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів.
           5.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити  розробника детального  плану  території у необхідних для цього  межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації .
           5.2. Фінансування  робіт  із розроблення детального  плану  території  проводиться за згодою  власника земельної ділянки  по  вулиці Черемушки (К. Маркса),61-М,  Микитюк Світлани Володимирівни.    
  6. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.
  7. Контроль за виконанням  рішення  покласти на секретаря міської ради (Вигівського В. В.).
 
 
Міський голова                                                     В. Москаленко
 

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                               Т.Камінська