XXV

Про затвердження нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради»

двадцять п’ята сесія VІІІ скликання

від  07.09.2023 р. №1389

Про затвердження  нової  редакції  Статуту
комунального  некомерційного  підприємства
«Коростенська  центральна  міська  лікарня
Коростенської  міської  ради»

В зв’язку  із  необхідністю  приведення  положень Статуту комунального некомерційного підприємства «Коростенська  центральна  міська лікарня  Коростенської міської ради» у відповідність, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Внести зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня  Коростенської міської ради» та викласти його в наступній редакції:

1.1 абз. 3 пункту 1.2. розділу 1 викласти в наступній редакції: «Підприємство є правонаступником усіх прав та обов’язків Коростенської центральної міської лікарні та Комунального некомерційного підприємства «Районний діагностичний центр у м. Коростені Коростенської міської ради», яке було приєднано згідно рішення двадцять третьої  сесії VIIІ скликання Коростенської міської ради від 25.05.2023р. № 1257 «Про припинення Комунального некомерційного підприємства «Районний діагностичний центр у м. Коростені Коростенської міської ради» шляхом його приєднання до Комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради».

1. Затвердити нову редакцію Статуту комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» (Додається).

2. Попередню редакцію статуту  комунального некомерційного   підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» затверджену рішенням Коростенської міської ради   (4 сесія VIІI скликання) від  25.02.2021р. №191  «Про затвердження нової редакції статуту  комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» визнати такою, що  втратила чинність.

4.   Уповноважити Ковердуна С.А. генерального директора  комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня  Коростенської міської ради» подати документи державному реєстратору  на  внесення змін до Єдиного держаного реєстру  у відповідності до вимог  чинного законодавства  України.

Міський голова                                               Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                 О.Олексійчук

Заступник міського голови                                                   Н.Чижевська

Начальник відділу охорони здоров’я                                      М. Заєць