XXV

Про безоплатне прийняття у комунальну власність Коростенської міської територіальної громади 2 приладів моніторингу якості атмосферного повітря SaveEcoSensor3.0 від ГО «Save Dnipro»

двадцять п’ята сесія VІІІ скликання

від 07.09.2023 р. №1411

В рамках виконання умов договору про співпрацю між Коростенською міською радою та ГО «Save Dnipro» про надання у безстрокове та безоплатне користування у комунальну власність Коростенської міської територіальної громади 2 приладів моніторингу якості атмосферного повітря SaveEcoSensor3.0, керуючись ст. 3 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та ст.25, 26, ч.2 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності, міська рада

1. Безоплатно прийняти у комунальну власність Коростенської міської територіальної громади прилади моніторингу якості атмосферного повітря SaveEcoSensor3.0, які передаються від ГО «Save Dnipro» в кількості 2 (дві) штуки.

2. Прийняття-передачу провести відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Визначити балансоутримувачем майна, зазначеного у п.1, відділ з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради.

4. Акт приймання-передачі майна, що передається підлягає затвердженню на засіданні виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

О. Олексійчук

Перший заступник міського голови