XXIV

06.07.2023

Про внесення змін до переліку об’єктів нежитлового нерухомого майна комунальної власності Коростенської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Коростенської міської ради від 22.12.2022р. №1069 (зі змінами)

двадцять четверта сесія VІІІ скликання

від 06.07.2023р. №1318

Розглянувши листи виконавчого комітету Коростенської міської ради за вх. заг. №923/02-13 від 14.06.2023р. та відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради вх. заг. №937/02-13 від 15.06.2023р., враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись ст. 25, ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1.Виключити з переліку об’єктів нежитлового нерухомого майна комунальної власності Коростенської міської територіальної громади наступний об’єкт:

Балансоутримувач

Об’єкт нерухомого майна (тип об’єкта)

Адреса об’єкта

Площа об’єкта,
кв.м.

Речове право на майно

Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради

Нежитлові будівлі
(Васьковицький ЗДО)

Житомирська обл., Коростенський район,
с. Васьковичі, поселення НПС «Плещівка», 1

Оперативне управління

Складові частини об’єкта нерухомого майна: нежитлове приміщення

нежитлове приміщення ігрового павільйону

27,5

2.Внести зміни до переліку об’єктів нежитлового нерухомого майна комунальної власності Коростенської міської територіальної громади по балансоутримувачу – виконавчий комітет Коростенської міської ради та викласти перелік у новій редакції згідно з додатком.
3.Відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Коростенської міської ради внести відповідні зміни в бухгалтерському обліку.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

Перший заступник міського голови

О. Олексійчук