XXIV

06.07.2023

Управління земельних відносин та комунальної власності

Про продаж громадянину Трибушко Сергію Васильовичу земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Промисловій, 4 міста Коростеня, на якому розташований об’єкт нерухомого майна заявника

двадцять четверта сесія VІІІ скликання

від 06.07.2023р. № 1364

Про продаж громадянину Трибушко Сергію Васильовичу земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Промисловій, 4 міста Коростеня, на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника

Розглянувши звіт про експертну грошову оцінку орендованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовано об’єкт нерухомого майна громадянина Трибушко С.В., ТОВ «Біном-Груп» ЄДРПОУ 38377892 згідно договору від 21.06.2023р. №18, відповідно до статей 12, 122, 127, 128 Земельного кодексу України, ст. 9 Закону України «Про оренду землі», статей 5, 21 Закону України «Про оцінку земель», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Промисловій 4, міста Коростеня.
2. Затвердити вартість земельної ділянки по вулиці Промисловій 4, міста Коростеня, площею 0,3198 га, кадастровий номер: 1810700000:01:012:0167, цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - в розмірі 1276800 (один мільйон двісті сімдесят шість тисяч вісімсот) гривень 00 копійок, з розрахунку за 1 м2 – 399 (триста дев’ятсот дев’ять) гривень 25 копійок, на підставі грошової оцінки.
3. Продати громадянину Трибушко Сергію Васильовичу, РНОКПП 2971203293 земельну ділянку по вулиці Промисловій 4, міста Коростеня, площею 0,3198 га, кадастровий номер: 1810700000:01:012:0167, цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на якій розміщено об’єкт нерухомого майна заявника за 1276800 (один мільйон двісті сімдесят шість тисяч вісімсот) гривень 00 копійок.
4. Зарахувати до суми, яку покупець сплатив за земельну ділянку по вулиці Промисловій 4, міста Коростеня, авансовий внесок в сумі 99219 (дев’яносто дев’ять тисяч двісті дев’ятнадцять) гривень 15 копійок, сплачений відповідно до договору №18 від 01.06.2023 року. Решта вартості земельної ділянки в сумі 1177580 (один мільйон сто сімдесят сім тисяч п’ятсот вісімдесят) гривень 85 копійок має бути сплачена на р/рUA698999980314111941000006827, код отримувача 37976485, ГУК у Житомирській обл., Казначейство України, КБК 33010100.
5. Громадянину Трибушко Сергію Васильовичу оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки, загальною площею 0,3198 га, по вулиці Промисловій 4, міста Коростеня за ціною визначеною цим рішенням.
5.1. У разі не підписання покупцем договору купівлі-продажу земельної ділянки впродовж трьох місяців з дня прийняття рішення міської ради про продаж, дане рішення втрачає чинність.
6. Доручити міському голові Москаленко В.В. укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки загальною площею 0,3198 га, по вулиці Промисловій 4, міста Коростеня.
7. Додаткові умови продажу громадянину Трибушко Сергію Васильовичу земельної ділянки по вулиці Промисловій 4, міста Коростеня:
7.1. Виконати обов’язки власника земельної ділянки згідно вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
7.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.
7.4. Забезпечити вільний доступ до проданої земельної ділянки для контролю за дотриманням власником умов продажу земельної ділянки.
8. Договір оренди земельної ділянки по вулиці Промисловій 4, міста Коростеня рахується розірваним з дати підписання договору купівлі – продажу даної земельної ділянки.
9. Попередити громадянина Трибушко С.В., що право власності на земельну ділянку по вулиці Промисловій 4, міста Коростеня може бути припинено у випадках передбачених ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                    О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                            В. Корнійчук

Начальник фінансового управління                                                                  Л. Бардовська