XXIII

двадцять третя сесія VІІІ скликання

від 25.05.2023 р. №1298

Про припинення права оренди на земельні ділянки

Розглянувши клопотання юридичної особи про припинення права оренди на земельні ділянки, відповідно до ст.ст.141, 142 Земельного кодексу України, ст.31 Закону України «Про оренду землі», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Припинити право оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «Український Харчовий Альянс ЕКО» код ЄДРПОУ (41310445) на земельну ділянку площею 22,8098 га, цільового призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Коростенської міської територіальної громади, Коростенського району Житомирської області, кадастровий номер 1822386400:07:000:0031.
1.1. Договір оренди землі від 25.05.2021 №217 визнати таким, що втратив чинність.
2. Припинити право оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «Український Харчовий Альянс ЕКО» код ЄДРПОУ (41310445) на земельну ділянку площею 5,0026 га, цільового призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населених пунктів Коростенської міської територіальної громади Коростенського району Житомирської області, кадастровий номер 1822386400:03:000:0090.
2.1. Договір оренди землі від 16.07.2021 р. №257 визнати таким, що втратив чинність.
3. Припинити право оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «Український Харчовий Альянс ЕКО» код ЄДРПОУ (41310445) на земельну ділянку площею 3,3627 га, цільового призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населених пунктів Коростенської міської територіальної громади, Коростенського району Житомирської області, кадастровий номер 1822386600:06:000:0224.
3.1. Договір оренди землі від 16.07.2021 р. №254 визнати таким, що втратив чинність.
4. Зазначеній у рішенні юридичній особі у місячний термін укласти та зареєструвати угоди про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок.
5. Доручити міському голові Москаленку В.В. укласти від імені міської ради угоди про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок.
6. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання угод.

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                        В. Корнійчук

Начальник управління земельних відносин