ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

24.05.2018

Підготував:

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1105

РІШЕННЯ

двадцять друга сесія VII скликання

 
     від 24.05.2018 р. №1105

 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в постійне користування

Розглянувши клопотання юридичних осіб про надання дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), відповідно до статей 12, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської  міської ради дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2800 га в постійне користування, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування  по вулиці В.Сосновського, 17 міста Коростеня.
 
2. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0044 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Гастелло, 9 міста Коростеня.
 
       3. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0420 га, в постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Сергія Кемського(Жовтнева), 106-А міста Коростеня.
 
            4. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0564 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці В.Сосновського, 46-Г міста Коростеня.
 
      5. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,7050 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Грушевського, 255 міста Коростеня.
 
      6. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0825 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Сергія Кемського(Жовтнева), 7 міста Коростеня.
 
       7. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1334 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Ольгинській, 12 міста Коростеня.
 
       8. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 7,5621 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Грушевського, 67 міста Коростеня.
 
 9. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0058 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Героїв Чорнобиля(Красіна), 4-А міста Коростеня.
 
10. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0022 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Героїв Небесної Сотні(Табукашвілі), 3-Ж міста Коростеня.
 
11. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0059 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Сергія Кемського(Жовтнева), 46-Г міста Коростеня.
 
12. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0036 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці В.Сосновського, 64-А міста Коростеня.
 
13. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0060 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці В.Сосновського, 28-Ж міста Коростеня.
 
14. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5866 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Сергія Кемського(Жовтнева), 1-В міста Коростеня.
 
15. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0050 га в постійне користування, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Сергія Кемського(Жовтнева), 48-З міста Коростеня.
 
16. Надати Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,7168 га в постійне користування ,для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури  по вулиці Київській, 1-Б міста Коростеня.
 
      17. Надати Комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №1 дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0408 га в постійне користування, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування   по вулиці Кооперативній, 3-А міста Коростеня.
 
18. Надати Комунальному виробничо-господарському підприємству  дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1378 га в постійне користування, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування   по вулиці Сергія Кемського, 76-А міста Коростеня.
 
19. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці
технічних документацій із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в постійне користування.
 
      20. Рекомендувати відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської  міської ради, Коростенському комунальному підприємству «Водоканал»  замовити в розробника документації із землеустрою, який має право на виконання даного виду робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 
       21. Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати для затвердження на розгляд сесії Коростенської міської ради.
 

Міський голова                                                               В.Москаленко

 Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,

містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш
Заступник начальника відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                    О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                             Т.Камінська