XIX

Про затвердження «Програми забезпечення розвитку й функціонування української мови як державної в Коростенській міській територіальній громаді на 2023-2030 роки»

дев’ятнадцята  сесія VІІІ скликання

від  22.12.2022 р. №1084

Про затвердження «Програми забезпечення
розвитку й функціонування української мови
як державної в  Коростенській міській
територіальній громаді  на 2023-2030 роки»

З метою забезпечення конституційних гарантій і створення умов для всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя Коростенської міської територіальної громади, на виконання рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради за №468 від 05.10.2016 року «Про Порядок розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань гуманітарної політики, засобів масової інформації, керуючись ст.25, п.22, ч.1, ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада:

1. Затвердити  «Програму забезпечення розвитку й функціонування української мови як державної в Коростенській міській територіальній громаді на 2023-2030 роки» (додається).

Міський голова                                                 Володимир  МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                О.Олексійчук
Заступник міського голови                                                                       О.Синицький
Начальник відділу освіти                                                                       А.Краснокутська