ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

15.09.2022

Підготував:

Управління земельних відносин та комунальної власності

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  18

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 998

     РІШЕННЯ
 позачергова сімнадцята  сесія VІІІ скликання
 

від 15.09.2022 р. №998
 
Про надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність
 
В зв’язку з формуванням нової земельної ділянки для будівництва доступного житла для внутрішньо переміщених осіб в межах міста Коростеня та розглянувши подання Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради від 29.08.2022р. №20.0.1-6/647 щодо надання дозволу на розробку проєкту землеустрою, згідно Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12, 122, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 5,0000 га, що розташована по вулиці Степана Бандери (Маяковського), в районі будинку № 119 міста Коростеня, з цільовим призначенням: для будівництва і обслуговування багатоквартирного будинку за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської територіальної громади.
2. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність.
3. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради розроблену проєктну документацію подати до Коростенської міської ради для розгляду та затвердження в установленому порядку.
 
 
 
 
Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 
 
 
Секретар міської ради                                                                                О. Олексійчук
 
 
 
Заступник міського голови                                                                        В. Корнійчук
 
Заступник начальника управління земельних відносин
та комунальної власності - начальник
відділу земельних відносин                                                                       О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                       О. Заєць
 
Начальник юридичного відділу                                                                 Т. Камінська