ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

15.09.2022

Підготував:

Управління житлово-комунального господарства

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  18

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 989

РІШЕННЯ
позачергова сімнадцята сесія VІІІ скликання

 
від  15.09.2022 р. №989
 
Про погодження Комунальному підприємству теплозабезпечення
проведення реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ
та надання місцевої гарантії щодо виконання зобов’язань Комунальним підприємством теплозабезпечення за Договором про організацію взаєморозрахунків з Акціонерним товариством «Укртрансгаз»
 
Розглянувши звернення директора Комунального підприємства теплозабезпечення Баранівської Т.М. від 05.08.2022 року № 95, на виконання ч.4 ст.5 Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» від 03.11.2016 р. № 1730 – VIII, з метою забезпечення виконання зобов’язань Комунальним підприємством теплозабезпечення за Договором про організацію взаєморозрахунків, керуючись ст. 17, 18, 74 Бюджетного кодексу України, ст. 25, 26, 59, 66 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, Коростенська міська рада
 
ВИРІШИЛА:  
 
1. Погодити Комунальному підприємству теплозабезпечення, засновником якого є Коростенська міська рада, проведення реструктуризації кредиторської заборгованості за спожитий природний газ, яка виникла станом на 01 червня 2021 року та не погашена станом на 30 червня 2022 року в сумі 1 717 513,63 грн. (один мільйон сімсот сімнадцять тисяч п’ятсот тринадцять гривень 63 копійки) шляхом її розстрочення на 72 календарних місяці.
 
 2. З метою забезпечення виконання зобов’язань Комунальним підприємством теплозабезпечення по Договору про організацію взаєморозрахунків на суму заборгованості, що підлягає реструктуризації, надати гарантію Коростенської міської ради.
 
3. Уповноважити міського голову узгоджувати та підписувати від імені Коростенської міської ради Договір про організацію взаєморозрахунків, який буде укладатись між Комунальним підприємством теплозабезпечення та Акціонерним товариством «Укртрансгаз».
 
4. Установити, що відповідальність Гаранта перед Кредитором обмежується сумою заборгованості. Надання майнового або іншого забезпечення виконання зобов’язань за надання місцевої гарантії не здійснюється.
 
5. Фінансовому управлінню Коростенської міської ради протягом строку дії договорів реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ за поданням Управління житлово-комунального господарства передбачити у видатках міського бюджету кошти для забезпечення виконання гарантійних зобов’язань протягом строку дії договорів реструктуризації заборгованості.
 
6. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на першого заступника міського голови Вигівського В.В. та постійну комісію з питань бюджету, економіки та комунальної власності.
 
 
 
Міський голова                                                      Володимир  МОСКАЛЕНКО
 
 
Секретар міської ради                                                                                  О. Олексійчук
 
Перший заступник міського голови                                                                       В. Вигівський
 
Начальник фінансового управління                                                                     Л. Бардовська
 
Начальник юридичного відділу                                                                            Т. Камінська
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                                   О. Заєць
 
Начальник управління ЖКГ                                                                                  В. Мартинюк