ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVI

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

04.08.2022

Підготував:

Відділ архітектури, містобудування

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 886

РІШЕННЯ
шістнадцята  сесія VІІІ скликання
 

від 04.08.2022 р. №886
 
Про надання дозволу на розробку
детальних планів території
 
Розглянувши заяви громадян та листи юридичних осіб щодо надання дозволу на розробку детальних планів території, відповідно до ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст.12, 20 Земельного кодексу України, Наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України №290 від 16.11.2011р. «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», керуючись  ст.25, п. 42 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
      1. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території по вулиці                                         В. Сосновського,65-В, для уточнення містобудівних умов та обмежень з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із «для розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств  переробної, машинобудівної та  іншої промисловості» на «для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій».
       1.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.       
       1.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці В. Сосновського,65-В, ОБ’ЄДНАННЯМ ЦЕРКОВ  ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ ЦЕРКОВ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ.
       2. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  в товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу  Південно-Західної залізниці,  з метою зміни цільового призначення земельної ділянки  із «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
       2.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.       
      2.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна в товаристві колективного саду «Залізничник-2» Коростенського відділу  Південно-Західної залізниці, земельна ділянка №26, громадянином  Фещуком Дмитром Миколайовичем.          
      3. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  по вулиці Грушевського, 235, м.Коростень, з метою часткової зміни цільового призначення земельної ділянки  із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» і уточнення містобудівних умов та обмежень.
       3.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.       
       3.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці Грушевського,235, м. Коростень, громадянином  Дідківським Олексієм Миколайовичем.          
        4. Внести зміни  в п.3 рішення дванадцятої сесії VIII скликання  Коростенської міської ради №737 від 23.12.2021р. і викласти п. 3 в такій редакції: Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детальних планів територій житлових кварталів згідно генерального плану міста Коростеня розробленого Київським                            ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю. М. Білоконя», в районі вулиці  Гастелло, м.Коростень, Житомирської обл.  з метою уточнення забудови  та  містобудівних умов та обмежень.
      4.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти договір на розробку містобудівної документації.
      4.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться виконавчим комітетом Коростенської міської ради.
 
Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО
 
Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук             
Заступник міського голови                                                           В. Корнійчук
Начальник відділу
архітектури та містобудування                                                              С. Тумаш
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська