XII

Про затвердження Положення комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенської міської територіальної громади» в новій редакції

дванадцята сесія  VІІІ скликання

від  23.12.2021 року  №735

Про затвердження Положення комунальної установи
«Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
Коростенської міської територіальної громади»
в новій редакції

Розглянувши лист  директора  комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенської міської територіальної громади»  Шишука І.Я. за вх. № 2116/02-13 від 26.11.2021р., щодо затвердження  навої редакції Положення установи,  відповідно до   Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних  центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 185 «Про затвердження критеріїв діяльності надавачів соціальних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з   з  питань соціального захисту, охорони здоров’я та екології,   керуючись   ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Затвердити Положення комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенської міської територіальної громади» в новій редакції (Додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення міської ради №177 від 25.02.2021 «Про затвердження нової редакції Положення комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенської міської територіальної громади».

3. Уповноважити директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенської міської
територіальної громади» подати документи державному реєстратору на проведення змін до установчих документів у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Міський голова                                                      Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                 О.Олексійчук

Керуючий справами виконавчого комітету                                                  А.Охрімчук

Начальник  відділу державної реєстрації                                                    Т.Рибачук