ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XI

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

25.11.2021

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 688

РІШЕННЯ
одинадцята сесія VІІІ скликання

від 25.11.2021 р. №688
 
Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва власникам (спадкоємцям) земельних часток (паїв) у межах приєднаних територій
 
Розглянувши заяви громадян щодо надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, як власникам (спадкоємцям) сертифікатів на право на земельну частку (пай) із числа земель реформованих КСП у межах приєднаних територій Коростенської міської територіальної громади, відповідно до протоколів про розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) затверджених рішеннями виконавчого комітету Коростенської міської ради № 406 від 23.06.2021 року, № 729, № 730, № 733 від 06.10.2021 року, ст.12, 22, 25 до Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій», Закон України від 19.08.2018 року №2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель с/г призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст.1, 2, 3, 5, 9, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.14 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018 року № 2498-VIII, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл громадянину Закусило Павлу Петровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно контуру земельної частки (паю) 389, орієнтовною площею 0,6000 га, із земель колективної власності реформованого КСП «Світанок» на території Каленської сільської ради Коростенського району Житомирської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
2. Надати дозвіл громадянину Закусило Павлу Петровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно контуру земельної частки (паю) 388, орієнтовною площею 0,6800 га, із земель колективної власності реформованого КСП «Світанок» на території Каленської сільської ради Коростенського району Житомирської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
3. Надати дозвіл громадянці Закусило Галині Петрівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно контуру земельної частки (паю) 314, орієнтовною площею 0,6100 га, із земель колективної власності реформованого КСП «Світанок» на території Каленської сільської ради Коростенського району Житомирської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
4. Надати дозвіл громадянці Закусило Галині Петрівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно контуру земельної частки (паю) 322, орієнтовною площею 0,6800 га, із земель колективної власності реформованого КСП «Світанок» на території Каленської сільської ради Коростенського району Житомирської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
5. Надати дозвіл громадянину Струпинському Вадиму Васильовичу в 1/9 (одній дев'ятій) частці, громадянину Струпинському Віталію Васильовичу в 1/9 (одній дев'ятій) та в 1/3 (одній третій) частках, громадянину Біленькому Андрію Васильовичу в 1/9 (одній дев'ятій) та в 1/3 (одній третій) частках на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно контуру земельної частки (паю) 74/119, орієнтовною площею 0,5300 га, із земель колективної власності реформованого КСП «Сингаївське» на території Сингаївської сільської ради Коростенського району Житомирської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
6. Громадянам замовити в розробника документацію із землеустрою, який має право на виконання даного виду робіт та відповідно до чинного законодавства подати її для затвердження на сесію міської ради.
 
Міський голова                                                   Володимир МОСКАЛЕНКО
 

Секретар міської ради                                                                                         О. Олексійчук

 
Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький
 
Начальник Управління земельних відносин
та комунальної власності                                                                                 С.Любочко
 
Т.в.о. заступника начальника Управління земельних
відносин та комунальної власності-
начальник відділу земельних відносин                                                      А.Березюк
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                                 О.Заєць
 
Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                             Т.Семенюк
 
Начальник юридичного відділу                                                                Т.Камінська
 
Староста                                                                                                      Р.Синько
 
Староста                                                                                                      В.Ткачук