XI

Про затвердження в новій редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади

одинадцята  сесія  IІ скликання

від  25.11.2021 р. №661

Про затвердження в новій редакції
Положення про конкурс на посаду керівника
закладу загальної середньої освіти
Коростенської міської територіальної
громади

Відповідно до ст.25 Закону України «Про освіту», статей  37, 38, 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань гуманітарної політики та засобів масової інформації, керуючись  ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  в новій редакції Положення  про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади (додаток 1).
2. Визначити відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради уповноваженим органом з проведення конкурсів на посади керівників закладів загальної середньої освіти, їх призначання та звільнення.
3. Уповноважити відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради (А.Краснокутська) скласти та затвердити тестові завдання для перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти,  ситуаційні завдання,  форми протоколів засідання  комісії конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
4. Вважати  таким,  що  втратило  чинність  Положення  про  конкурс  на  посаду  керівника  закладу  загальної  середньої  освіти  м. Коростеня  Житомирської  області,  затверджене   рішенням  шостої  сесії   VІIІ  скликання від 10.06.2021р. №359  «Про  затвердження   в  новій  редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади».

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Синицького О.П.

Міський голова                                                   Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                               О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                       О.Синицький

Начальник відділу освіти                                                          А.Краснокутська