ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VI

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

10.06.2021

Підготував:

Відділ архітектури, містобудування

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  4
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 373


РІШЕННЯ
шоста сесія VІІІ скликання
 

від 10.06.2021 р. № 373
 
Про надання дозволу на розробку
детальних планів території
 
Розглянувши заяви громадян та листи юридичних осіб щодо надання дозволу на розробку детальних планів території, відповідно до ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст.12, 20 Земельного кодексу України, Наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України №290 від 16.11.2011р. «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», керуючись  ст.25, п. 42 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
                  
           1. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території по вулиці                                    Сергія  Кемського,11-Д  з метою уточнення планувальної структури в межах  земельної ділянки індустріального  парку «Коростень»  «для розміщення та експлуатації основних, підсобних  і допоміжних  будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості».
           1.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.
           1.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою орендаря земельної ділянки по вулиці Сергія  Кемського,11-Д,  Приватним акціонерним товариством  «Коростенський завод МДФ».
           2. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  по вулиці Коротуна, в районі будинку № 1, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, для уточнення містобудівних умов та обмежень із «для будівництва та обслуговування будівель органів  державної влади та  місцевого самоврядування» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
           2.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.
           2.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці Коротуна,1 фізичною особою-підприємцем   Федоряком  Олександром Сергійовичем.
             3. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  по вулиці Шолом-Алейхема, в районі будинку № 113-Б, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, для уточнення містобудівних умов та обмежень із «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
           3.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.
           3.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власників нерухомого майна по вулиці Шолом-Алейхема, 113-Б громадянкою Пахомовою Наталією Олексіївною та громадянином Добровольським  Максимом Олексійовичем.
           4. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  по вулиці Горького, в районі будинку №20, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, із «для будівництва та  обслуговування індивідуального гаража» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
           4.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.   
          4.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці Горького,20-В, громадянином   Князєвим Володимиром Васильовичем.
          5. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  по вулиці І. Оснадчука, в районі будинку №19, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, із «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
           5.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.   
           5.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці І. Оснадчука,19, громадянином  Рафальським Богданом Вікторовичем.
           6. Надати дозвіл виконавчому комітету Коростенської міської ради, як замовнику на розробку детального плану території  в товаристві колективного саду вагонне депо «Залізничник», з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, із «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».
           6.1. Виконавчому комітету Коростенської міської ради визначити розробника детального плану території у необхідних для цього межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації.   
           6.2. Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна в товаристві колективного саду вагонне депо «Залізничник», громадянином  Овсійчуком Ігорем Анатолійовичем.          
          7. Внести зміни  в п.2.2 рішення сорокової сесії VII скликання  Коростенської міської ради №1922 від 27.08.2020р. в частині  фінансування  робіт по розробленню детального плану території, в зв’язку із зміною власника земельної ділянки і викласти п. 2.2. в такій редакції : «Фінансування робіт із розроблення детального плану території проводиться за згодою власника нерухомого майна по вулиці Базарна площа,18-А, громадянкою Кот Оленою Леонідівною.
 
 
Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 
Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук             
Перший заступник міського голови                                            В. Вигівський
Заступник міського голови                                                           О. Ясинецький
Начальник відділу
архітектури та містобудування                                                              С. Тумаш
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                         О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська