ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

V

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

15.04.2021

Підготував:

Управління земельних відносин та комунальної власності

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 294

РІШЕННЯ
  п’ята сесія VІІІ скликання
 
від 15.04.2021 р. №294
 
Про надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність
 
З метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені, згідно Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12,122, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:

1. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0100 га, що розташована по вулиці Грушевського, в районі КП «Водоканал» міста Коростеня.
1.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0100 га, що розташована по вулиці Грушевського, в районі КП «Водоканал» міста Коростеня для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
2. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 25,0000 га, що розташована по вулиці Залізничній, в районі будівлі №2 міста Коростеня.
2.1. Надати Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 25,0000 га, що розташована по вулиці Залізничній, в районі будівлі №2 міста Коростеня для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель промисловості Коростенської міської ради.
3. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність.
4. Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради розроблені проєктні документації подати для затвердження на розгляд сесії Коростенської міської ради.

 
Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 
 
Секретар міської ради                                                                             О. Олексійчук
 
Заступник міського голови                                                                     О. Ясинецький
 
Начальник Управління земельних відносин
та комунальної власності                                                                                 С.Любочко
 
Заступник начальника Управління земельних відносин-
начальник відділу земельних відносин                                                              О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О. Заєць
 
Начальник юридичного відділу                                                                Т. Камінська