Управління економіки

Про несення змін до Програми економічного і соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2021 рік

П’ята сесія VІІI скликання

від  15.04.2021 р. № 245

Про несення змін до Програми економічного
і соціального розвитку Коростенської міської
територіальної громади на 2021 рік

З метою проведення капітального ремонту приміщення офісу старости с.Холосне Коростенського району, відповідно до вимог Бюджетного Кодексу України, ч.1 п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, міська рада

1. Внести зміни до п.п. «Основні напрями діяльності» розділу 4 «Будівельний комплекс, архітектура та містобудування» Програми економічного і соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2021 рік  , яка затверджена  рішенням другої сесії VIII скликання від 24.12.2020 р. за № 25,  а саме:
Проведення капітального ремонту системи опалення приміщення офісу старости за адресою вул.Центральна,20-а, с.Холосне, Коростенського району Житомирської області (в т.ч. виготовлення ПКД). Фінансування з бюджету складає 300,0 тис.грн.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ясинецького О.А.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради
Заступник міського голови