ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

V

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

15.04.2021

Підготував:

Юридичний відділ

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 259

РІШЕННЯ
п’ята сесія VІІІ скликання
 

від 15.04.2021 р. №259
 
Про перейменування ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ
ОСВІТИ М.КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
на КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ
«ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»
КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та затвердження
Статуту установи  в новій редакції.
 
У зв’язку із перейменуванням ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ  ОСВІТИ М.КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ на КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та необхідністю приведення положень Статуту КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у відповідність до вимог чинного законодавства України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
         
ВИРІШИЛА:
 

 1. Перейменувати ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ  ОСВІТИ М.КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ на КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та внести зміни до Статуту та Єдиного державного реєстру в частині повного найменування установи українською мовою: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

 2. Внести зміни до Статуту та Єдиного державного реєстру в частині скороченого найменування установи українською мовою: КУ «ЦЕНТР ДЮТ» КМР 

 3. Внести зміни до  Статуту та Єдиного державного реєстру в частині повного найменування установи англійською мовою: Korosten City Council Municipal Institution «Children and Youth Activity Cеnter», скороченого найменування англійською мовою: KCCMI “C&Y Activity Center”. 

 4. Привести відомості Єдиного державного реєстру у відповідність до вимог чинного законодавства в частині щодо органів управління установи, а саме зазначити:  вищий – засновник; виконавчий – директор. 

 5. Затвердити Статут КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ в новій редакції (додається).    

 6. Попередню редакцію Статуту КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, затверджену рішенням двадцять тридцять третьої сесії VI скликання від 05.06.2014р. №1499 «Про реорганізацію Коростенської міської станції юних техніків, Коростенського будинку дитячої творчості, Коростенської міської станції юних натуралістів шляхом припинення юридичних осіб в результаті злиття» визнати такою, що втратила чинність. 

 7. Уповноважити директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Кереселідзе Тетяну Вікторівну подати документи державному реєстратору на внесення змін до Єдиного державного реєстру у відповідності до вимог чинного законодавства України. 

 
 
Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 
Секретар міської ради                                                                   О. Олексійчук
Заступник міського голови                                                          О. Синицький
Керуючий справами виконкому                                                  А. Охрімчук
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                         О. Заєць
Начальник фінансового управління                                           О. Мельниченко
Директор КУ «ЦЕНТР ДЮТ» КМР                                           Т. Кереселідзе
Начальник юридичного відділу                                                  Т. Камінська

 
 
 

ДОДАТКИ

1 259 дод.pdf Переглянути