Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Про втрату чинності пункту 30 рішення сорокової сесії Коростенської міської ради VII скликання №1925 від 27.08.2020 року «Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва, з подальшою передачею у власність»

друга сесія VІІІ скликання

від 24.12.2020 р. №92

Розглянувши заяву громадянки Васянович Ю.А. про втрату чинності пункту 30 рішення сорокової сесії Коростенської міської ради VII скликання №1925 від 27.08.2020 року, згідно ст. 22 Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 635 Цивільного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада

1. В зв’язку зі смертю громадянина Ковнацького Анатолія Казимировича, пункт 30 рішення сорокової сесії Коростенської міської ради VII скликання №1925 від 27.08.2020 року «Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва, з подальшою передачею у власність», визнати таким, що втратив чинність.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                               О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький
Начальник відділу комунальної