ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

II

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

24.12.2020

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  33
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 87

РІШЕННЯ
друга сесія VІІІ скликання

 
від 24.12.2020 р. №87                   
 
Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування
 
         Розглянувши клопотання ОСББ «Коростень-Еліт», КО «Коростенський міський ЦФЗН «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» та КНП «Центр ПМСД» Коростенської міської ради про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок в постійне користування, відповідно до статей 12, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури,  міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Надати Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Коростень-Еліт» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,4000 га, в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Шолом-Алейхема, 49 міста Коростеня.
2. Надати Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» дозвіл  на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0035 га, в постійне користування для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту по вулиці Шевченка, в районі будинку №70-А міста Коростеня.
3. Надати Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» дозвіл  на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0035 га, в постійне користування для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту по вулиці Шевченка, в районі будинку №70-Б міста Коростеня.
4. Надати Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» дозвіл  на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2200 га, в постійне користування для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту по вулиці Шевченка, в районі будинку №5 міста Коростеня.
5. Надати Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» дозвіл  на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1600 га, в постійне користування для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту по вулиці Богдана Хмельницького, в районі будинку №77 міста Коростеня.
6. Надати Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» дозвіл  на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0100 га, в постійне користування для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту по вулиці Доватора, в районі будинку №43 міста Коростеня.
7. Надати Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської міської ради дозвіл  на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,3000 га, в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги по вулиці Грушевського, 7 міста Коростеня.
8. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.
9. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Коростень-Еліт», Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» та Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської міської ради розроблені проєкти землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок в постійне користування погодити з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин та органом містобудування та архітектури.
10. Погоджені проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Коростень-Еліт» та Комунальній організації «Коростенський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Коростенської міської ради» та Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської міської ради подати на затвердження до Коростенської міської ради.
 
Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                               О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький
Начальник відділу комунальної
власності управління економіки                                                              С.Любочко
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                              О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                      Т.Камінська