Управління економіки

Про внесення змін до рішення 35 сесії VII скликання Коростенської міської ради від 28.11.2019 р. №1647 «Про затвердження Програми підтримки малого та середнього підприємництва в місті Коростені на 2020-2024 роки»

друга сесія VІІІ скликання

від   24.12.2020 р. № 34

З метою приведення у відповідність заходів Програми підтримки малого та середнього підприємництва в місті Коростені на 2020-2024 роки до змін та тенденцій в підприємницькому кліматі, які спричинені пандемією COVID-2019, враховуючи адміністративно-територіальну реформу та створення Коростенської міської територіальної громади, відповідно до ч.1 п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, міська рада

1. Внести зміни до назви Програми підтримки малого та середнього підприємництва в місті Коростені на 2020-2024 роки та  викласти в наступній редакції:
«Програма підтримки малого та середнього підприємництва Коростенської міської територіальної громади на 2020-2024 роки».

2. Внести зміни до розділів 5, 7 та 8 Програми підтримки малого та середнього підприємництва в місті Коростені на 2020-2024 роки, затвердженої рішенням Коростенської міської ради тридцять п’ятої сесії VII скликання від 28.11.2019 р. №1647, та викласти в новій редакції згідно з додатком.

3. В розділі 3, 4 та 9 Програми підтримки малого та середнього підприємництва Коростенської міської територіальної громади на 2020-2024 роки словосполучення «місто Коростень» у всіх відмінках замінити словосполученням «Коростенська міська територіальна громада», а слово «місто» – на «територіальна громада».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ясинецького О.А.

Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук
Заступник міського голови                                                           О.Ясинецький
Начальник фінансового управління                                            Л.Щербанюк