ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XL

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

27.08.2020

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1944

РІШЕННЯ
сорокова сесія VІІ скликання

 
від 27.08.2020р. №1944
 
Про умови проведення земельних торгів у формі аукціону
 
З метою проведення земельних торгів у формі аукціону, відповідно до статей 12, 127, 128, 134-137 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада 
 
ВИРІШИЛА:   
1. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 0,0050га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:01:004:0275, яка розташована по вулиці В. Сосновського, в районі будинку №38 міста Коростеня.
1.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі 2281,34(дві тисячі двісті вісімдесят одна гривня 34 копійки) грн., що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
1.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 11,41 (одинадцять гривень 41 копійка) грн.
2. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 0,0799га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:01:011:0087, яка розташована по вулиці Сергія Кемського, 11-А міста Коростеня.
2.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі ---- грн., що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
2.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – ---- грн.
3. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5 (п’ять) років, земельної ділянки площею 0,4201га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:01:011:0088, яка розташована по вулиці Сергія Кемського, 11-А міста Коростеня.
3.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) в розмірі ---- грн., що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
3.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – ---- грн.
4. Місцем проведення земельних торгів у формі аукціону встановити зал засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради. Земельні торги провести у III-IV кварталах 2020 року.
5. Визначити виконавцем земельних торгів приватне підприємство «Фірма СОМГІЗ» (код: 20810095, адреса: 79012, Львівська область, місто Львів, Франківський район, вулиця Сахарова, будинок 46).
6. Організатору земельних торгів (Коростенська міська рада), в особі міського голови, укласти з виконавцем договір про проведення земельних торгів,  підписати протокол земельних торгів, укласти з переможцями торгів договори  оренди земельних ділянок. Уповноваженій особі організатора (управлінню економіки виконавчого комітету), бути присутнім на земельних торгах.  
7. Переможцям земельних торгів відшкодувати витрати Організатора  земельних торгів по виготовленню документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
8. Переможцям земельних торгів оплатити винагороду Виконавцеві земельних торгів на підставі окремого договору з Виконавцем.
9. Організатору (Коростенська міська рада) забезпечити передачу виконавцю земельних торгів документацій по лоту, який виставляється до продажу у власність на земельних торгах та спільно з виконавцем визначити дату та час проведення земельних торгів.
 
Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО
 
Секретар міської ради                                                                     В.Вигівський
Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький
Начальник відділу комунальної
власності управління економіки                                                              С.Любочко
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                              О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                      Т.Камінська