ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XL

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

27.08.2020

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1930

РІШЕННЯ

сорокова сесія VІІ скликання

 
від 27.08.2020 р. № 1930    
 
Про надання дозволу управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєктів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність
 
З метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені, згідно Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12,122, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 0,4000 га, що розташована по вулиці В. Сосновського, в районі будівлі № 38-И міста Коростеня.
1.1. Надати Управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,4000 га, по вулиці В. Сосновського, в районі будівлі № 38-И міста Коростеня для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
2. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 0,1000 га, що розташована по вулиці Сергія Кемського, в районі будівлі № 11-В міста Коростеня.
2.1. Надати Управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1000 га, по вулиці Сергія Кемського, в районі будівлі № 11-В міста Коростеня для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за рахунок земель транспорту Коростенської міської ради.
3. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в комунальну власність.
4. Відділу комунальної власності розроблені проєктні документації подати для затвердження на розгляд сесії Коростенської міської ради.
 
Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО
 
Секретар міської ради                                                                   В. Вигівський 
 
Заступник міського голови                                                          О. Ясинецький
 
Начальник відділу комунальної власності
управління економіки                                                                   С. Любочко
 
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                 О. Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                         О. Заєць
 
Начальник юридичного відділу                                                   Т. Камінська