ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

XXXIX

Скликання:

VII

Проголосовано:

За основу і в цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

11.06.2020

Підготував:

Управління економіки

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 1844
Про встановлення ставок єдиного податку на території м. Коростень

РІШЕННЯ
тридцять дев’ята сесія VII скликання
 

від 11.06.2020 р. №1844
 

Про встановлення ставок єдиного податку на території м. Коростень

  
Відповідно до ст. ст. 10, 12, 293 Податкового кодексу України від  02.12.2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями, керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Встановити ставки єдиного податку на території м. Коростень для фізичних осіб-підприємців всіх видів господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць:
1) для першої групи платників єдиного податку в розмірі 9 відсотків від прожиткового мінімуму працездатних осіб встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;
2) для другої групи платників єдиного податку в розмірі 14 відсотків від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
3) відповідно до п. 293.7 ст. 293 Податкового кодексу України у разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений цією статтею для відповідної групи таких платників єдиного податку.
2. Платники єдиного податку, об’єкт, база оподаткування, порядок обчислення єдиного податку, податковий період, строк та порядок сплати єдиного податку, строк та подання звітності про обчислення і сплату єдиного податку визначено ст. ст. 291-297 Податкового кодексу України.
3. Рішення 31 сесії VІІ скликання Коростенської міської ради від 23.05.2019 року №1459 «Про встановлення ставок єдиного податку на території м. Коростеня на 2020 рік» визнати таким, що втратило чинність.
4.  Рішення ввести в дію з 01.01.2021 року.

 
 
Міський голова                                                     Володимир МОСКАЛЕНКО
 
 

Секретар міської ради
Заступник міського голови
Заступник міського голови-
начальник фінансового управління
Начальник управління економіки
Начальник юридичного відділу
Начальник відділу організаційного забезпечення
діяльності міської ради

В. Вигівський
О. Ясинецький
 
Л. Щербанюк
О. Жилін
Т. Камінська
 
О. Заєць