ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXVIII

Скликання:

VII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

16.04.2020

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  20
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  14

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1833

РІШЕННЯ
тридцять восьма сесія VІІ скликання
 
від 16.04.2020 р. №1833

Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Комунальному некомерційному підприємству «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради
 
         Розглянувши клопотання Комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради  про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок в постійне користування, відповідно до статей 12, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури,  міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл Комунальному некомерційному підприємству «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 6,0000 га, в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вулиці Амосова Миколи, 8 міста Коростеня.
2. Надати дозвіл Комунальному некомерційному підприємству «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2500 га, в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вулиці Грушевського, 7-Г міста Коростеня.
3. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.
4. Комунальному некомерційному підприємству «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради розроблені проєкти землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок в постійне користування погодити з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин та органом містобудування та архітектури.
5. Погоджені проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Комунальному некомерційному підприємству «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради подати на затвердження до Коростенської міської ради.
 
Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО
      
      Секретар міської ради                                                                                В.Вигівський
 
Заступник міського голови                                                             О.Ясинецький
 
Начальник відділу комунальної
власності управління економіки                                                              С.Любочко
 
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                              О.Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
 
Начальник юридичного відділу                                                      Т.Камінська