двадцять дев’ята сесія VІІ скликання

від 21.02.2019р. №1368

Про затвердження нової редакції статуту
комунального підприємства Коростенської міської ради
«Творче об’єднання «Коростеньмедіа»

Розглянувши лист директора комунального підприємства Коростенської міської  ради  «Творче об’єднання «Коростеньмедіа»  вх. №90/02-13   від 24.01.2019р.  щодо затвердження Статуту  у новій редакції в частині збільшення розміру статутного капіталу,  відповідно  до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради  №618 від 19.12.2018р. «Про розподіл коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», п.5 ст.57, п.4 ст.78 Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності,  керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1.Збільшити розмір статутного капіталу комунального підприємства Коростенської міської ради «Творче об’єднання «Коростеньмедіа»  на суму  175000,00 грн.  (сто сімдесят п’ять тисяч грн.), за рахунок внеску у статутний капітал та встановити його в розмірі 526 331, 00 (п’ятсот двадцять шість тисяч триста тридцять одна грн. 00 копійок).

2.Затвердити нову редакцію статуту комунального підприємства Коростенської міської ради «Творче об’єднання «Коростеньмедіа» та оформити у відповідності до вимог чинного законодавства України. (додається).

3. Попередню редакцію статуту комунального підприємства Коростенської міської ради «Творче об’єднання «Коростеньмедіа», затверджену рішенням Коростенської міської ради (десята сесія VІІ скликання) від 24.11.2016р. №430 «Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства Коростенської міської ради «Творче об’єднання «Коростеньмедіа» визнати такою, що втратила чинність.
  4. Уповноважити директора комунального підприємства Коростенської міської  ради «Творче об’єднання «Коростеньмедіа» подати документи державному реєстратору на реєстрацію змін до установчих документів.

Міський голова                                                                           В.Москаленко

Секретар міської ради
В.Вигівський