РІШЕННЯ

            двадцять дев'ята сесія VIІ скликання
 

     від 21.02.2019 р. №1387

Про надання виконавчому комітету Коростенської міської ради дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вулиці Маяковського, 111-Г міста Коростеня

З метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені, відповідно до ст.ст. 12,122, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр» Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку орієнтовною площею 0,0800 га, що розташована по вулиці Маяковського, 111-Г міста Коростеня.
1.1. Надати виконавчому комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0800 га по вулиці Маяковського, 111-Г міста Коростеня для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Рекомендувати виконавчому комітету Коростенської міської ради замовити в землевпорядній організації, яка має право на виконання даного виду робіт, розробку проекту землеустрою щодо оформлення права власності за Коростенською міською радою.
3. Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів розроблену проектну документацію подати для затвердження на розгляд сесії Коростенської міської ради.
 
Міський голова                                                        В. Москаленко

      Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш
Заступник начальника відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                    О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                              Т.Камінська