двадцять дев'ята сесія VIІ скликання

від 21.02.2019 р.  № 1385

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування

Розглянувши клопотання юридичних осіб про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, відповідно до статей 12, 92, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Положення про порядок справляння плати за землю на території міста Коростень, затвердженого рішенням двадцять другої сесії Коростенської міської ради VIІ-го скликання №1055 від 24.05.2018 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0930 га для надання в постійне користування Комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №1 для будівництва та обслуговування закладів комунального обслуговування по вулиці Героїв Небесної Сотні, 3-Б міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:001:0959).
1.1. Передати Комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №1  в постійне користування земельну ділянку площею 0,0930 га для будівництва та обслуговування закладів комунального обслуговування по вулиці Героїв Небесної Сотні, 3-Б міста Коростеня.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1720 га для надання в постійне користування Комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №1 для будівництва та обслуговування закладів комунального обслуговування по вулиці Шевченка, 56 міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:02:045:0166).
2.1. Передати Комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №1  в постійне користування земельну ділянку площею 0,1720 га для будівництва та обслуговування закладів комунального обслуговування по вулиці Шевченка, 56 міста Коростеня.

3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га для надання в постійне користування Комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №1 для будівництва та обслуговування закладів комунального обслуговування по вулиці В.Сосновського, 37-А міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:018:0112).
3.1. Передати Комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №1  в постійне користування земельну ділянку площею 0,0600 га для будівництва та обслуговування закладів комунального обслуговування по вулиці В.Сосновського, 37-А міста Коростеня.

Міський голова                                                     В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш