РІШЕННЯ

            двадцять друга сесія VII скликання
 

  від 24.05.2018 р. №1108

 Про надання дозволу Свято-Ольгінській парафії у м. Коростені Овруцько-Коростенської єпархії Української Православної Церкви на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в постійне користування

Розглянувши клопотання Свято-Ольгінської парафії у м. Коростені Овруцько-Коростенської єпархії Української Православної Церкви про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), відповідно до статей 12, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада
ВИРІШИЛА:
 1. Надати дозвіл Свято-Ольгінській парафії у м. Коростені Овруцько-Коростенської єпархії Української Православної Церкви на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1153 га в постійне користування, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій  по вулиці Сосновського, 10,12 міста Коростеня.
 
  2. Надати дозвіл Свято-Ольгінській парафії у м. Коростені Овруцько-Коростенської єпархії Української Православної Церкви на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3457 га в постійне користування, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій  по вулиці Ольгінській, 2-А міста Коростеня.
 
      3. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці
технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в постійне користування.
 
           4. Рекомендувати Свято-Ольгінській парафії у м. Коростені Овруцько-Коростенської єпархії Української Православної Церкви замовити в розробника документації із землеустрою, який має право на виконання даного виду робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 
   5. Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів розроблену
технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) подати для затвердження на розгляд сесії Коростенської міської ради.
 

Міський голова                                                               В.Москаленко

      Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш
Заступник начальника відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                    О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                      Т.Камінська