двадцять друга сесія VІІ скликання

від 24.05.2018 р. №1102

Про скасування п.9 рішення сімнадцятої сесії Коростенської міської ради
    Розглянувши клопотання ТДВ «ТК «Коростенський щебзавод» про скасування рішення міської ради, відповідно до статей 12, 92, 123 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. За добровільною відмовою, Товариству з додатковою відповідальністю «Трудовий колектив «Коростенський щебзавод» скасувати пункт 9 рішення сімнадцятої сесії Коростенської міської ради VІ-го скликання від 23.08.2012 р. №816 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду, надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в короткострокову оренду та технічної документації щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельною ділянкою».
2.  Попередній договір оренди землі від 20.09.2012 року визнати таким, що втратив чинність.

Міський голова                                                        В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш