РІШЕННЯ
дванадцята  сесія VІІІ скликання
 
від 23.12.2021 р. №723
 
Про проведення  звітів депутатів
Коростенської міської ради VIIІ скликання
перед виборцями за 2021 рік
 
      Відповідно до статті 16 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, керуючись ст.26, ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.Провести звіти депутатів Коростенської міської ради VIIІ  скликання перед виборцями за 2021 рік у  січні – лютому 2022  року.
 
2.Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, керівникам підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності сприяти депутатам міської ради в організації їх звітів перед виборцями шляхом надання приміщень, інформаційних та інших довідкових матеріалів, необхідних депутатам.
 
3.Депутатам до 01 березня 2022 року надати інформацію до відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради про проведений звіт, результати його обговорення, зауваження та пропозиції висловлені виборцями на адресу ради та її виконавчих органів, а також про доручення, дані депутатам, у зв’язку з їх депутатською діяльністю.
 
4.Депутатам до 29 грудня 2021 року надати інформацію до відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради про дату, час та місце проведення звіту перед виборцями.
 
5. Відділу   організаційного   забезпечення   діяльності   міської  ради  (Заєць О.К.):
5.1.Узагальнити графік проведення звітів депутатів міської ради й оприлюднити його на офіційному сайті міської ради та у газеті «Іскоростень».
5.2.Оприлюднити тексти звітів депутатів міської ради перед виборцями на офіційному сайті міської ради.
 
6.Комунальному підприємству Коростенської міської ради «ТО «Коростеньмедіа» (Барановська С.І.) забезпечити всебічне висвітлення звітів депутатів міської ради.
 
7.Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Олексійчука О.С.
 
 
Міський голова                                                      Володимир МОСКАЛЕНКО
                                                                                    
 
 
Секретар міської ради                                                                   О.Олексійчук
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                          О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                   Т.Камінська