четверта сесія VІІІ скликання

від 25.02.2021 р. №215

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Відбудовчий проїзд»

Розглянувши клопотання Обслуговуючого кооператива «Гаражний кооператив «Відбудовчий проїзд» про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки в постійне користування, відповідно до статей 12, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури,  міська рада

1. Надати Обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Відбудовчий проїзд» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0520 га, в постійне користування для колективного гаражного будівництва по вулиці Героїв Небесної Сотні, 34 міста Коростеня.
2. Надати Обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Відбудовчий проїзд» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0274 га, в постійне користування для колективного гаражного будівництва по вулиці Героїв Небесної Сотні, 34 міста Коростеня.
3. Надати Обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Відбудовчий проїзд» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0265 га, в постійне користування для колективного гаражного будівництва по вулиці Героїв Небесної Сотні, 34 міста Коростеня.
4. Надати Обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Відбудовчий проїзд» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0086 га, в постійне користування для колективного гаражного будівництва по вулиці Героїв Небесної Сотні, 34 міста Коростеня.
5. Остаточні площі встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.
6. Обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Відбудовчий проїзд» розроблені проєкти землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок в постійне користування погодити з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин та органом містобудування та архітектури.
7. Погоджені проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Обслуговуючому кооперативу «Гаражний кооператив «Відбудовчий проїзд» подати на затвердження до Коростенської міської ради.

Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                          О. Олексійчук
Заступник міського голови                                                                   О.Ясинецький
 Начальник відділу комунальної