РІШЕННЯ

  друга сесія VІІІ скликання

 
від 24.12.2020 р. № 90          
 
Про надання дозволу управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєктів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність
 
З метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені, згідно Закону України «Про землеустрій», відповідно до ст. 12,122, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0038 га, що розташована по вулиці В. Сосновського, в районі будівлі № 4 міста Коростеня.
1.1. Надати Управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0038 га, по вулиці В. Сосновського, в районі будівлі № 4 міста Коростеня для іншої житлової забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
2. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 0,0160 га, що розташована по вулиці В. Сосновського, в районі будівлі № 19 міста Коростеня.
2.1. Надати Управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0160 га, по вулиці В. Сосновського, в районі будівлі № 19 міста Коростеня для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
3. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 1,3000 га, що розташована по вулиці Маяковського, №111-А міста Коростеня.
3.1. Надати Управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 1,3000 га, по вулиці Маяковського, №111-А міста Коростеня для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
4. Визнати комунальною власністю територіальної громади міста Коростеня земельну ділянку, орієнтовною площею 2,1000 га, що розташована між вулицею Гастелло та вулицею Григорія Сковороди міста Коростеня.
4.1. Надати Управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради дозвіл на розроблення, з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою, проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 2,1000 га, що розташована між вулицею Гастелло та вулицею Григорія Сковороди міста Коростеня для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови Коростенської міської ради.
5. Остаточну площу встановити геодезичним способом при розробці проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в комунальну власність.
6. Відділу комунальної власності розроблені проєктні документації подати для затвердження на розгляд сесії Коростенської міської ради.
 
Міський голова                                                        Володимир МОСКАЛЕНКО
 
Секретар міської ради                                                                   О. Олексійчук
 
Заступник міського голови                                                          О. Ясинецький
 
Начальник відділу комунальної власності
управління економіки                                                                   С. Любочко
 
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                 О. Мельниченко
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                         О. Заєць
 
Начальник юридичного відділу                                                   Т. Камінська