РІШЕННЯ
друга  сесія VІІІ скликання

від  24.12.2020р. №______

Про включення частини даху нежитлової будівлі
Коростенського міського Палацу культури ім. Т.Шевченка
по вул. Грушевського, 3 в м. Коростені  до Переліку об’єктів
другого типу для передачі в оренду без проведення  аукціону
 
             Розглянувши звернення комунального підприємства Коростенської міської ради Творче об’єднання „Коростеньмедіа” за вх. № 1106/02-13               від 05.10.2020р. щодо включення частини даху нежитлової будівлі Коростенського міського Палацу культури ім. Т.Шевченка до Переліку об’єктів  другого типу для передачі в оренду без проведення  аукціону, відповідно ст.6, ч.1 ст.15 Закону України Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 03.06.2020р. № 483, Положення „Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені”, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, економіки та комунальної власності, керуючись  п.3 ч.4 ст.42, ст.25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Коростенська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.Включити доПереліку другого типуоб’єктів комунальної власності територіальної громади міста Коростеня, що підлягає передачі в оренду без проведення аукціону об’єктнерухомого майна - частину даху  нежитлової будівлі Коростенського  міського Палацу  культури  ім. Т.Шевченка, загальною площею 2,0 кв.м, розташованого за адресою: м.Коростень,    вул. Грушевського,3 за цільовим призначенням – для розміщення та обслуговування обладнання радіомовлення.
2.Надати комунальному підприємствуКоростенської міської ради Творче об’єднання „Коростеньмедіа” частину даху нежитлової будівлі Коростенського міського Палацу культури ім.Т.Шевченка, загальною площею 2,0 кв.м, розташованого за адресою: м.Коростень, вул. Грушевського,3 за цільовим призначенням – для розміщення та обслуговування обладнання радіомовлення  для забезпечення роботи радіо  „Коростень FM”, терміном на п’ять  років.
3. Встановити річну орендну плату в розмірі 1 гривні в рік на підставі п.8.20 Положення „Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені” затвердженого рішенням сесії Коростенської міської ради (35 сесії VI скликання) № 1562 від 28.08.14р., зі змінами, внесеними рішенням Коростенської міської ради (чотирнадцята сесія VІІ скликання) № 666 від 18.05.17р.
       4.Орендодавцю – управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради укласти тристоронній договір оренди відповідно до вимог чинного законодавства.
 
Міський голова                                                    Володимир  МОСКАЛЕНКО
 
 
Секретар міської ради                                                                  О. Олексійчук
 
Заступник міського голови                                                          О. Ясинецький
 
Начальник управління економіки                                                О. Жилін
 
Заступник начальника управління                                            
економіки-начальник відділу
комунальної власності                                                                  С.Любочко
 
Начальник юридичного відділу                                                   Т. Камінська  
 
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                   О. Заєць