ОПИС ДОКУМЕНТУ

Підготував:

Відділ комунальної власності управління земельних відносин та комунальної власності

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

19.08.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 41-33
Про умови проведення земельних торгів у формі аукціону

РІШЕННЯ
тридцять третя сесія VІІ скликання

 
від 29.08.2019 р. №_______
 
Про  умови проведення  земельних  торгів
у формі  аукціону
 
З метою проведення земельних торгів у формі аукціону, відповідно до статей 12, 127, 128, 134-137 Земельного кодексу України, керуючись  пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, Коростенська міська рада 
 
ВИРІШИЛА:
              
         1. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5(п’ять) років, земельної ділянки площею 0,1673 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:02:041:0059, яка розташована на перехресті вулиць Сергія Кемського та шосе «Київ-Ковель» міста Коростеня.
         1.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) у сумі, що становить 12,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – 67593,16 грн.(шістдесят сім тисяч п’ятсот дев’яносто три гривні 16 копійок).
        1.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 337,97(триста тридцять сім гривен 97 коп.) грн.
 
        2. Виставити до продажу на земельних торгах у формі аукціону право оренди, терміном на 5(п’ять) років, земельної ділянки площею 0,0422 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер: 1810700000:01:005:0151, яка розташована по вул. В.Сосновського,  38-С міста Коростеня.
         2.1. Встановити стартову ціну лоту (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку) у сумі, що становить 6,0 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – 19254,51грн.(дев’ятнадцять тисяч двісті п’ятдесят чотири гривні 51 копійки).
        2.2. Встановити крок земельних торгів у розмірі 0,5 % (нуль цілих п’ять десятих відсотка) від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки – 96,27(дев’яносто шість гривен 27 коп.) грн.
 
3. Місцем проведення земельних торгів у формі аукціону встановити зал засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради. Земельні торги провести  у IV кварталі 2019 року.
 
4. Визначити виконавцем земельних торгів приватне підприємство «Фірма СОМГІЗ»(код: 20810095, адреса: 79012, Львівська область, місто Львів, Франківський район, вулиця Сахарова, будинок 46).
 
4. Організатору земельних торгів (Коростенська міська рада), в особі міського голови, укласти з виконавцем договір про проведення земельних торгів,  підписати протокол земельних торгів, укласти з переможцем торгів договір купівлі-продажу земельної ділянки.
 Уповноваженій особі організатора (управлінню економіки виконавчого комітету), бути присутнім на земельних торгах.  
        
5. Затвердити умови земельних торгів:
5.1. Переможцю земельних торгів відшкодувати витрати Організатора  земельних торгів по виготовленню документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок;
         5.2. Переможцю земельних торгів оплатити винагороду Виконавцеві земельних торгів на підставі окремого договору з Виконавцем.

           6. Організатору (Коростенська міська рада) забезпечити передачу виконавцю земельних торгів документацій по лоту, який виставляється до продажу у власність на земельних торгах, та спільно з виконавцем визначити дату та час проведення земельних торгів.

 
 
Міський голова                                                          В. Москаленко
 

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Заступник міського голови                                                                      О.Ясинецький
Начальник відділу архітектури, містобудування -
головний архітектор                                                                                  С.Тумаш
Заступник начальника відділу комунальної
власності управління економіки                                                              О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                            Т.Камінська
 

ДОДАТКИ

1 21 Пояснювальна торги.pdf Переглянути