Доповідач:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Земельні ресурси

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 45-31
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які підлягають продажу на земельних торгах

тридцять перша сесія VIІ скликання

від 23.05.2019 р. №_____

З метою забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Коростені, відповідно до ст.ст. 12,122, 136 Земельного кодексу України, ст. ст. 25 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

1. Затвердити територіальній громаді міста Коростеня в особі Коростенської міської ради проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0060га, кадастровий номер: 1810700000:02:002:0612 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Героїв Небесної Сотні, в районі будинку №27 міста Коростеня для продажу на земельних торгах.
1.1. Визнати право комунальної власності на земельну ділянку площею 0,0060 га, кадастровий номер: 1810700000:02:002:0612 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Героїв Небесної Сотні, в районі будинку №27 міста Коростеня за територіальною громадою міста Коростеня в особі Коростенської міської ради.
2. Затвердити територіальній громаді міста Коростеня в особі Коростенської міської ради проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0800га, кадастровий номер: 1810700000:02:031:0053 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вулиці Маяковського, 111-Г міста Коростеня для продажу на земельних торгах.
2.1. Визнати право комунальної власності на земельну ділянку площею 0,0800 га, кадастровий номер: 1810700000:02:031:0053 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вулиці Маяковського, 111-Г міста Коростеня за територіальною громадою міста Коростеня в особі Коростенської міської ради.

Міський голова                                                        В. Москаленко

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш