ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Мельниченко О.П.-заступник начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів

Підготував:

Відділ архітектури, містобудування

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

28.03.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 46-30
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди по вулиці Сергія Кемського, 11-В міста Коростеня

РІШЕННЯ
тридцята сесія VІІ скликання

 
від 04.04.2019 р. №______
 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди по вулиці Сергія Кемського, 11-В міста Коростеня
 
    Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Васильєва М.Ю. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди, відповідно до статей 12, 93, 124, 125 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», ст.16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Положення про порядок справляння плати за землю на території міста Коростень, затвердженого рішенням двадцять другої сесії Коростенської міської ради VIІ-го скликання №1055 від 24.05.2018 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Коростенська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3644 га на умовах оренди фізичній особі-підприємцю Васильєву Михайлу Юрійовичу, цільового призначення - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства     по вулиці Сергія Кемського, 11-В міста Коростеня (кадастровий номер 1810700000:01:011:0056).
1.1. Передати в короткострокову оренду строком 5(п’ять) років фізичній особі-підприємцю Васильєву Михайлу Юрійовичу земельну ділянку площею 0,3644 га цільового призначення - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства     по вулиці Сергія Кемського, 11-В міста Коростеня.
1.2. Встановити розмір орендної плати за фізичною особою-підприємцем Васильєвим Михайлом Юрійовичем  вказаної земельної ділянки:  43509,05 грн.(сорок три тисячі п’ятсот дев'ять гривен 05 копійок) в рік, 3625,75 грн.(три тисячі шістсот двадцять п’ять гривен 75 копійок) в місяць.
 
2. Фізичній особі-підприємцю Васильєву Михайлу Юрійовичу в місячний термін укласти договір короткострокової оренди земельної ділянки.
 
3. Відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечити реєстрацію та зберігання договору оренди.
 
4. Коростенській ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаної вище земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Податкового кодексу України.
 
Міський голова                                                     В. Москаленко
 

Секретар міської ради                                                                               В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                   С.Тумаш
Заступник начальника відділу архітектури,
містобудування та земельних ресурсів                                                    О.Мельниченко
Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності міської ради                                                      О.Заєць
Начальник юридичного відділу                                                               Т.Камінська
 

 
 

ДОДАТКИ

1 22 Пояснювальна рішення Затв. проекту в ор.Васильєв.pdf Переглянути