Доповідач:

Мельниченко О.П. - заступник начальника управління земельних відносин та комунальної власності

Управління земельних відносин та комунальної власності

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 19-17
Про продаж громадянам Прокопенко Тетяні Миколаївні та Бовсунівському Миколі Миколайовичу земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вулиці Каштанова, №15-А міста Коростеня, на якому розташований об’єкт нерухомого майна заявників

позачергова сімнадцята сесія VІІІ скликання

від 15.09.2022 р. № _____

Розглянувши клопотання громадян Бовсунівського М.М. та Прокопенко Т.М. від 13.12.2021р. №10658/25-08 щодо продажу орендованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Каштанова, №15-А міста Коростеня, здійсненої ТОВ Агентство по нерухомості «Дісконт» згідно договору №3 від 30.08.2022р., відповідно до статей 12, 122, 127, 128 Земельного кодексу України, ст. 9 Закону України «Про оренду землі», статей 5, 21 Закону України «Про оцінку земель», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, будівництва та архітектури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вулиці Каштанова, №15-А міста Коростеня.
2. Затвердити вартість земельної ділянки по вулиці Каштанова, №15-А міста Коростеня, площею 0,0300 га, (кадастровий номер: 1810700000:02:030:0745) - в розмірі 35163 (тридцять п’ять тисяч сто шістдесят три гривні) 00 копійок, з розрахунку за 1 м2 – 117 (сто сімнадцять) грн. 21 копійка, на підставі грошової оцінки.
3. Продати громадянам Прокопенко Тетяні Миколаївні та Бовсунівському Миколі Миколайовичу земельну ділянку по вулиці Каштанова, №15-А міста Коростеня, площею 0,0300 га, (кадастровий номер: 1810700000:02:030:0745) на якій розміщено об’єкт нерухомого майна заявників за 35163 (тридцять п’ять тисяч сто шістдесят три гривні) 00 копійок для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування.
4. Зарахувати до суми, яку покупець сплатив за земельну ділянку по вулиці Каштанова, №15-А міста Коростеня, авансовий внесок в сумі 6594 (шість тисяч п’ятсот дев’яносто чотири) гривні 97 копійок, сплачений відповідно до договору №80 від 15.08.2022 року. Решта вартості земельної ділянки у сумі 28568 (двадцять вісім тисяч п’ятсот шістдесят вісім) гривень 03 копійки має бути сплачена на р/р UA698999980314111941000006827, код отримувача 37976485, ГУК у Житомирській обл., Казначейство України, КБК 33010100.
 5. Громадянам Прокопенко Тетяні Миколаївні та Бовсунівському Миколі Миколайовичу оформити договір купівлі-продажу земельної ділянки, загальною площею 0,0300 га, по вулиці Каштанова, №15-А міста Коростеня за ціною визначеною цим рішенням.
5.1. У разі не підписання покупцем договору купівлі-продажу земельної ділянки впродовж трьох місяців з дня прийняття рішення міської ради про продаж, рішення втрачає чинність.
6. Доручити міському голові Москаленко В.В. укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки загальною площею 0,0300 га, по вулиці Каштанова, №15-А міста Коростеня.
7. Додаткові умови продажу земельної ділянки по вулиці Каштанова, №15-А міста Коростеня громадянам Прокопенко Т. М. та Бовсунівському М. М.:
7.1. Виконати обов’язки власника земельної ділянки згідно вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
7.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.
7.4. Забезпечити вільний доступ до проданої земельної ділянки для контролю за дотриманням власником умов продажу земельної ділянки.
8. Договір оренди по вулиці Каштанова, №15-А міста Коростеня, рахується розірваним з дати підписання договору купівлі – продажу земельної ділянки.
9. Попередити громадян Прокопенко Т. М. та Бовсунівського М. М., що право власності на земельну ділянку по вулиці Каштанова, №15-А міста Коростеня може бути припинено у випадках передбачених ст. 140, 143 Земельного кодексу України.

Міський голова                                                       Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради                                                                                О. Олексійчук

Заступник міського голови                                                                        В. Корнійчук

Заступник начальника управління земельних відносин